KURUMSAL

www.celikminare.com.tr BİRÇOK ÇELİK MİNARE MODELİ BULUNAN FİRMAMIZ, BU GÜNE KADAR BİNLERCE MİNARE KURULUMU YAPMIŞTIR. Çelik minare sektöründe adeta devleşen firmamız tüm minarelerinde önce kaliteyi önemsemiş ve sağlamlığı ile ün yapmıştır.

HAKKIMIZDA

50 yılı aşkın tecrübe ile binlerce Çelik Minare projesine imza atan firmamız, ülkemizin her bölgesinde ve yurt dışında Çelik Minare projeleri yapıyor. İlk günkü heyecanıyla nesilden nesile aktarılan çelik minare işimiz, üretimine tüm hızıyla devam ediyor.

Detaya Git

MİSYON & VİZYON

Kalite,fiyat ve teknik ekipmanımıza verdiğimiz azami önemle müşterilerimizin beklentilerini aşarak farklı bir bakış açısı üreten kuruluş olmaktır.

Detaya Git

NEDEN ÇELİK MİNARE

Minareler, ibadet dergahlarımız olan camilerde namaza çağrı için cami yapısından daha yüksek bir şekilde inşa edilirler.

Detaya Git

BELGELERİMİZ

Belgelerimize ulaşmak için tıklayınız.

Detaya Git

YORUMLAR

Ayhan Gülkan

Çelik minare modelleriniz hakkında çok güzel yorumlar aldım eğer mümkünse ofisinize gelip bir misafiriniz olmak ve mahallemizde bulunan camimiz için çelik minare siparişi vermek istiyorum.

Serkan Çorbacı

Çelik minare modelleriniz hakkında detaylı bir bilgi almak istiyorum ama benimle iletişime geçe bilme ihtimaliniz varmı.

Şenol Kesim

Tebrik ediyorum sizleri sizin gibi işini layığıyla yapanlara minnettarız helede bu sektörde


YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...