ÇELİK MİNARE MODELLERİNDE LED AYDINLATMA

Bizler çelik minare firmaları olarak sizlere en uygun minare modellerini üreterek sizlerin isteği doğrultusunda hareket ediyoruz. Üretmiş olduğumuz her çelik minare modelinde sizlere en saf en temiz haliyle ezan sesini duyurmayı çapalarken.

Uzman kadromuz ve ekibimiz ile birlikte çelik minare modelinde sesi boğmayan ürünler kullanarak, hoparlör den çıktıktan sonra ezan sesinin geri minare boşluğuna düşmeden net bir şekilde yayılmasını sağlayan ürünlerle çelik minare modellerini sizlere ulaştırıyoruz.

Ramazan ayının bize adım adım gelmesi ile birlikte minare isteklerinde birçok farklılıklar görmeye başladık. Bizler ürettiğimiz her çelik minare modelinde motiflerin şıklığı ve güzelliğiyle bir bütün olarak duran led ışıklandırmaları tercih ediyoruz.
 
Farkına sonradan vardık ki özel zamanlarda yani kandiller, Ramazan ayları gibi belirli zamanlarda minarelerin led ışıklarla süslenmiş olduğunu gördük ama bu süslemeler sadece belirli akşamlar yapılarak kablo karmaşıklığı içerisinde oluyor.

Çelik minare modellerinde beyadır kullanmış olduğumuz led aydınlatma modelleri sizlere bu süslemelerde çok yardımcı olacak ve tek bir kabloyu fişe takıp çıkarmanız yeterli olacaktır. 
 


YORUMLAR

YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...